Dil Seçimi
Menü
Sosyal Medya
Ara
Danışma için hafta içi ve hafta sonu 7/24 arayabilirsiniz.... Danışma Hattımız:
+90 326 233 33 33

inci-bulgur-kurumsal-detay-img

Bereketli Sofraların İncisi

Her tanesi doğanın mucizesi, başak geleneksel lezzetli ile harmanlandı güvenle paketlendi. Bereketli sofraların incisi, özenle seçilmiş birbirinden lezzetli bulgur çeşitleri ile İnci Bulgur’dan gururla sofralarda...

Her Tanesi Doğanın İncisi

İnci Bulgur 30 yıllık yüksek üretim kapasitesi, gelişmiş teknolojik alt yapısı kaliteli ve sürdürülebilir üretim ve depolama sistemleriyle Türkiye’de ve Dünyanın birçok ülkesinde bulgur ihtiyacının büyük bir çoğunluğunu tedarik etmektedir.

Çevreye dost, atık üretmeyen otomasyon sistemi ile donatılmış tesislerinde geleceğin ve doğanın korunması için her türlü tedbiri ve denetimi alarak üretim yapmaktadır.

Sektörde kalite çıtasını her gün daha da yükseltme hedefi olan firmamız, iş ortaklarının memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ile kaliteli doğal ve sağlıklı üretim misyonu ile hizmet vermektedir.

Lezzetli sofraların İncisi markamız İnci Bulgur lezzeti ve özenle seçilmiş doğal ve leziz bulgur çeşitleri ile Türk Gıda Kodeksi, TSE ve ISO belgeleriyle kalitesini belgelemiştir.

Online Katalog
Kalite
Lezzetli sofraların İncisi markamız İnci Bulgur lezzeti ve özenle seçilmiş doğal ve leziz bulgur çeşitleri ile Türk Gıda Kodeksi, TSE ve ISO belgeleriyle kalitesini belgelemiştir. 1992'den günümüze İnci kalitesiyle...
Kalite Belgelerimiz